Junioři vyšli z utkání bez bodu, prohráli s Krkonošemi

Písecká juniorka se po šestibodovém minulém týdnu opět pustila do dalších utkání s tím, že chce urvat další body. Utkání s podkrkonošským soupeřem se neslo ve vyrovnaném duchu, ale vítězně z něj odešli hráči z oblasti Krkonoš. Po dvou vyrovnaných třetinách byl stav nerozhodný 2:2, ale ve třetí třetině se krkonošští hráči dokázali dostat do vedení a poté jej udržet i přes velký tlak píseckých hráčů. Další body tak budou muset svěřenci Jindřicha Setikovského a Radka Volfa sbírat jindy, třeba v neděli ve Velkých Popovicích.
Liga juniorů, sk. střed – 2013/2014, 7. kolo, pá 11.10.2013, ZS Písek
Krkonoše
2:3
1:1, 1:1, 0:1
Branky a nahrávky: 12. Šimandl (Zimmermann, Novák), 29. Březina - 12. Krsek (Srnský, Chmelař), 23. Chmelař (Vacek), 47. Smeral (Chmelař, Marks). Rozhodčí: Mandrisz - Černý, Vavruška. Vyloučení: 7:9. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 115. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3.
Písek: Maruš - Jirků, Vejda, Švanda, Malovec, Banci, Šmíd, (od 41. Hanus), Šimandl, Novák, Zimmermann - Březina, Koupal, Paukner - Horažďovský, Vlk, Flegl.
Krkonoše: Čáp - Havel, Kadavý, Souček, Dufek, Kozák, Srnský, Vacek, Tatar, Smeral, Marks, Krsek, Chmelař.