Vyrovnaný zápas ovládli junioři z Vysočiny

Junioři se rozjeli od řeky Otavy na hřiště soupeře, u něhož si mohli připsat důležitý skalp z úvodního kola. Tentokrát však hráči Písku přijeli na hřiště Horácké Slavie v roli outsidera, jelikož se potýkají s výpadkem formy. I přes to se však utkání nevyvíjelo špatně. O osudu duelu však rozhodl závěr třetí třetiny, který lépe zvládli Horáčtí Slávisté.
Liga juniorů, sk. střed – 2013/2014, 10. kolo, ne 10.11.2013
Třebíč
5:2
1:1, 1:1, 3:0
Branky a nahrávky: 9. Vlašín (Marek), 38. Juráň (Horký), 51. Horký (Štěpánek, Vlašín), 55. Tůma (Juráň), 56. Abrahám (Střecha) - 15. Jirků (Zimmermann), 35. Jirků. Rozhodčí: Homola - Klouda, Zidek. Vyloučení: 3:5, navíc Marek - osobní trest do konce utkání a Roupec - osobní trest na deset minut za hození hole. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 5:2.
Třebíč: Máj - Hort, Oburka, Roupec, Tůma, Ščerban, Jurán, Střecha, Jirák, Vlašín, Kučera, Marek, Tvarůžek, Hotař, Horký, Štěpánek, Pavlas, Abrahám.
Písek: Havelka - Jirků, Šmíd, Vejda, Švanda, Horák, Kajtman - Suchánek, Koupal, Michálek - Březina, Zimmermann, Šimandl - Horažďovský, Heřmánek, Vlk - (Hanus).