Písecká juniorka deklasovala v posledním zápase kalendářního roku Strakonice

Písečtí junioři nyní opěvují nevídanými výsledky, když před dnešním utkáním získali sedm bodů v řadě. Nyní tuto sérii vyšperkovali výhrou nad Strakonicemi a tak se jejich bodová šňůra protáhla na deset bodů, čímž se opět oddálili sestupovým příčkám.
Liga juniorů, sk. střed – 2013/2014, N4, so 14.12.2013
Strakonice
8:1
2:1, 3:0, 3:0
Branky a nahrávky: 8. Heřmánek (Šesták), 15. Jirků, 26. Březina, 31. Flegl (Koupal), 34. Šesták (Jirků), 41. Suchánek (Malovec), 44. Kadlec (Flegl, Suchánek), 47. Březina (Heřmánek, Šesták) - 20. Bazgier (Fedor). Rozhodčí: Flegl - Mitáš, Vavruška. Vyloučení: 9:5, navíc bylo nařízeno trestné střílení (PIS) a Březina (PIS)- 10 minut osobní trest za zásah do oblasti hlavy a krku, navíc Fedor (STR) - 10 minut osobní trest za nesportovní chování a Kordík (STR) obdržel trest ve hře za inzultaci hlavního rozhodčího. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 81. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 8:1.
Písek: Sedlák - Jirků (C), Hanus, Malovec, Kadlec, Švanda, Kajtman, Flegl, Koupal, Suchánek, Březina, Šesták (A), Heřmánek, Horažďovský, Paukner, Vlk, Skala.
Strakonice: Havelec (od 34. Řežábek) - Hrubý, Srb, Gross, Kordík, Fedor, Papež, Rastmajer, Bazgier, Křenek, Škoda, Kursch.