Juniorka si druhé místo v tabulce upevnila v Sokolově. Karlovarská rezerva zůstala bez bodu

Perfektní výsledky juniorů pokračují i po utkání s karlovarskou rezervou na ledě Sokolova. Písečtí svou herní převahu zužitkovali a vyhráli 2:1. Po těžkém obléhání domácí branky se až po nenápadném odrazu trefil Vlk. Hosté vyrovnali těsně po začátku poslední třetiny, ale Paukner necelé tři minuty před koncem utkání rozhodl o zisku tří bodů pro Písek.
Liga juniorů, sk. střed, 6. kolo, ne 14.12.2014
Karlovy Vary
1:2
0:0, 0:1, 1:1
Branky a nahrávky: 41. J. Novák (M. Novák) - 35. Vlk (Šmíd), 58. Paukner (Dědič). Rozhodčí: Valenta - Šperl, Jílek. Vyloučení: 4:9. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 28. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.
Karlovy Vary: Frček - Binias, Priškin, Kovka, Truhlář "A", Löbl, Klíma "C", J. Novák, Krejsa "A", Sus, Vávra, Molnár, Hubáček, M. Novák, Dimitrov.
Písek: Kolář - Koutenský, Frühauf, Hřebíček "C", Šmíd, Turek, Klas, Rod, Horažďovský "A", Flegl, Březina, Paukner "A", Dědič, Duchoň, Vlk, Volf.