Menu Další Zavřít Zavřít
REPORT ZÁPASU
     18.01.2015       Daniel Horažďovský

Junioři v novém roce doma znovu nezaváhali. Po výprasku odjela s prázdnou karlovarská rezerva

Písecká juniorka přivítala na svém ledě poslední celek tabulky skupiny A. I tak přijel k Otavě těžký a houževnatý soupeř, který chtěl urvat dobrý výsledek. Písečtí se ale na svého soupeře perfektně připravili a většinu utkání byli lepším týmem na ledě. Hosté hrozili pouze v přesilové hře, kterou měli ke své smůle pouze jednu. Dokázali z ní i vyrovnat. Po dvou třetinách, kdy platilo vyrovnané skóre, to vypadalo na pekelnou bitvu. Poslední třetina ale ukázala jasnou dominanci domácích, kteří po dvou vypracovaných trefách už jen upravovali skóre do konečné výše - 5:1. Písek si tak díky vítězství udržel odstup od zadních týmů, které píseckému souboru dýchaly na záda a zastavil rostoucí náskok na čele tabulky.