Písek porazil ústecký Slovan a má velmi dobrou výchozí pozici pro posun na první příčku

Ústí nad Labem jako lídr skupiny přivítalo na svém ledě druhý Písek. Urputná bitva o "první" místo měla lepší konec pro Jihočechy. Ti se v první třetině díky dobré individuální šanci Jiřího Duchoně dostali do vedení. Na začátku druhé třetiny domácí vyrovnali, ale do konce prostředního dějství se Písečtí trefili ještě dvakrát. Slovan ve třetí třetině pouze korigoval, ale vyrovnat se mu již nepodařilo.
Liga juniorů, sk. střed, 13. kolo, ne 25.1.2015
Ústí nad Labem
2:3
0:1, 1:2, 1:0
Branky a nahrávky: 22. Kašek (Zdvořáček, Kopta), 47. Navarra (Trončinský) - 12. Duchoň (Volf, Vlk), 30. Nevolný (Horažďovský), 33. Paukner (Ciboch, Koutenský). Rozhodčí: Hrubý - Bosák, Ptáček. Vyloučení: 0:1, navíc Řídel (UNL) - 10 minut osobní trest za nesportovní chování. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 74. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3.
Ústí nad Labem: Kosina - Amirov, Loukota, Řídel, Kopta, Navarra, Macek, Kašek, Trončinský "C", Klement, Suchan, Bačák, Strnad, Jindřich, Zdvořáček, Vykouk.
Písek: Kolář - Koutenský, Frühauf, Hřebíček "C", Šmíd, Turek, Radoš, Bartůněk, Paukner "A", Ciboch, Dědič, Volf, Duchoň, Vlk, Flegl, Skala, Horažďovský "A", Pouch, Nevolný.