Pět gólů ve třetí třetině rozhodlo o vítězství Písku. S Litoměřicemi i do play off

Poslední utkání nadstavbové části přineslo souboj dvou týmů, které se potkají rovněž ve čtvrtfiále play off. V první třetině si hosté vybudovali jednobrankový náskok, který ve druhé třetině ještě o jednu branku navýšili. Domácí ale do třetí třetiny vstoupili jako vyměnění a pěti góly rozhodli o svém vítězství. Písek tak vyhrál generálku před play off, které začíná již příští týden, právě s Litoměřicemi.
Liga juniorů, sk. střed, 20. kolo, so 28.2.2015
Litoměřice
6:3
1:2, 0:1, 5:0
Branky a nahrávky: 9. Paukner (Dědič, Vlk), 45. Březina (Flegl, Bartůněk), 46. Dědič (Paukner, Vlk), 52. Vlk (Frühauf, Paukner), 55. Volf (Nevolný, Pouch), 57. Vlk (Paukner, Frühauf) - 9. Chmel (Lanko, Šikmer), 15. Nervo (Kratochvíl, Krátký), 39. Zedek (Zadan). Rozhodčí: Rovaš - Kotyza, Šiman. Vyloučení: 5:8, navíc Nervo (LTM) - 10 minut osobní trest za nesportovní chování. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 94. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 6:3.
Písek: Kolář (od 31. Pekárek) - Koutenský, Frühauf, Šmíd, Bartůněk, Paukner "A", Dědič, Volf, Horažďovský "A", Skala, Březina, Flegl, Turek "C", Vlk, Kajtman, Nevolný, Pouch.
Litoměřice: Března - Málek, Winnerlich, Šikner, Krüsl, Melichar, Zedek, Spišák, Durun, Zadan "A", Ransdorf, Krátký, Nervo, Kratochvíl, Chmel "A", Kauschiz "C", Lanko.