Třetí Kolín si na píseckou juniorku nepřišel

Junioři IHC Písek upevnili své vedení ve skupině Ligy juniorů. Na domácím ledě přivítali v neděli dopoledne Kozly z Kolína, které přehráli 6:1. Písek odskočil v první třetině o dvě branky, po polovině zápasu ale hosté snížili. Písečtí si náskok vzali zpět na sklonku druhé části a ve třetí třetině soupeře ještě dorazili.
Liga juniorů - Střed, 19. kolo, ne 20.12.2015
Kolín
6:1
2:0, 1:1, 3:0
Branky a nahrávky: 9. Jiřinec (Vostarek), 13. Vlk (Duchoň, Frühauf), 39. Klas (Koutenský, Duchoň), 43. Duchoň (Vlk, Frühauf), 45. Vlk (Duchoň, Klas), 58. Klas (Duchoň, Koutenský) - 31. Kadlec (Netušil) Rozhodčí: Pražák - Mertl, Horažďovský. Vyloučení: 2:5. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 94. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 6:1.
Písek: Kadlec (Brož) - Koutenský, Frühauf, Hřebíček, Turek, Kajtman, Stodolovský, Kozák, Klas, Duchoň, Vlk, Koupal, Pokorný, Polanský, Jiřinec, Vostarek, Strnad
Kolín: Martínek - Barták, Suchý, Bašus, Málek, Pokorný, Sladký, Labuta, Kozák, Marvánek, Černý, Jiráň, Hyšpler, Křeček, Kadlec, Jelínek, Netušil