Poslední hon na Kohouty vynesl juniorce pouze bod

V poslední čtvrtině druhé nejvyšší juniorské soutěže se zatím písečtí mladíci potýkají s nezvykle rozporuplnou sérií výsledků. Poté, co je znovu potrápily celky usazené ve spodní polovině tabulky, dokázali si sice svěřenci trenéra Volfa náležitě spravit chuť drtivou výhrou nad otloukánkem skupiny, na svůj zářivý výkon však už dále navázali jen nepříjemnou vysokou porážkou proti favorizovanému Kolínu. O reparát usilovali v nedělním utkání u Jordánu, kde zkřížili hole s houževnatou juniorkou Tábora. O konečném výsledku tohoto klání musely po třech vyrovnaných třetinách již podruhé v sezoně rozhodnout samostatné nájezdy, v nichž se nakonec pomyslné misky vah vyrovnaly. V rozhodující dovednostní disciplíně byli totiž tentokrát šikovnější Kohouti, kteří tak svým triumfem 3:2 alespoň částečně vylepšili dojem z celkové bilance vzájemných zápasů, jež i přes toto zaváhání stále jednoznačně vyznívá lépe pro hráče IHC.