Menu Další Zavřít Zavřít
REPORT ZÁPASU
     23.10.2019       Petr Eliáš

Mizérie proti David Servisu na body stačit nemohla

Proti sokovi z krajského města předvedli písečtí hokejisté ne zrovna povedený výkon. V průběhu utkání se dostali až do tříbrankové ztráty, kterou už nedokázali zlikvidovat. Nic jim nebylo platné ani snížení Lukáše Bednaříka z úvodu třetího dějství.
11.kolo, středa 23.10.2019, 19:00, Zimní stadion Písek
(0:1, 0:2, 1:0)

Komentář

Celkově ospalá první třetina nabídla jediný gól, ze kterého se radovali hráči českobudějovického David Servisu. Na šance zhruba vyrovnanou třetinu uhráli ve svůj prospěch díky trefě Jakuba Marka, který využil chybu v písecké přesilové hře. Osamocen v útočném pásmu se trefil přesně mezi Hamalčíkovy betony. Několikrát v první třetině zahrozili i domácí borci, ale pozorný Hauser si všechny puky pohlídal.

Prachmizerná hokejová podívaná pokračovala i ve druhém dějství. Které mělo podobný průběh, jako to první. Písečtí měli možná územní převahu, ale hráli totálně bez důrazu. Na rozdíl od hostů, kteří trpělivě čekali na chybu. A dočkali se. Nejprve zůstal mezi kruhy nekrytý Miroslav Tejko, který neomylně zakončil k pravé tyči. V signalizované výhodě pak projevil nejvíc důrazu aktivní Jakub Marek a z hranice brankoviště zvýšil na pohodlný náskok 0:3.

I po třetí třetině se dalo směle říci, že zápas měl do druholigových parametrů velmi, ale opravu velmi daleko. Písečtí se vrátili do hry brankou Lukáše Bednaříka z úvodu třetí třetiny, ale to bylo vše. Bezkrevný výkon obou celků už žádné další branky nepřinesl a ze zasloužené výhry se tak radují hosté z krajského města. Písek – David Servis 1:3.

Fotogalerie


  Zobrazit kompletní fotogalerii