Menu Další Zavřít Zavřít
REPORT ZÁPASU
     22.02.2020       Petr Eliáš

Domácí rozlučka radost nepřinesla

Písečtí hokejisté svedli s David Servisem vyrovnanou bitvu, body jim ale nevynesla. Vinou špatného startu museli Králové dohánět manko, které se jim sice povedlo snížit na minimální rozdíl, ale obrat už nezvládli. Poslední domácí zápas sezony písečtí hokejisté prohráli 4:7.
39.kolo, sobota 22.2.2020, 17:30, Zimní stadion Písek
(2:4, 1:1, 1:2)

Komentář

Na góly bohatá první třetina přinesla více radosti hostům z Českých Budějovic, kteří ji vyhráli o dvě branky. Vedení 0:3 zajistila trojice Roman Šulčík, Miroslav Tejko a Václav Svach. Za domácí pěknou střelou nad ledem skóroval Daniel Arnošt, ale hosté vzápětí zvýšili díky trefě Ferebauera. Poslední slovo v první dvacetiminutovce měli ale Králové - tvrdý atak na gólmana Kříže potrestal v přesilovce David Matějka.

Proti prvnímu dějství se herní projev obou týmů vylepšil a to o hodně. Písečtí vstoupili do prostřední dvacetiminutovky lépe a byli nebezpečnější. Po sérii neuvěřitelných šancí udeřili v polovině zápasu díky dorážce kapitána Vladimíra Hanuse. Ve 35. minutě však Servismani znovu odskočili po pěkné trefě matadora Romana Šulčíka.

Ve třetí třetině hosté z Českých Budějovic přidali dvě přesilovkové trefy, které rozhodly zápas definitivně. Početní výhodu pět na tři nejprve zužitkoval přesnou ranou Titěra, o chvíli později na něj rovněž v přesilovce navázal Marek. Čtvrtý čestný úspěch Králů si na konci připsal Daniel Arnošt po milimetrovém pasu zpoza branky od Lukáše Bednaříka.

Fotogalerie


  Zobrazit kompletní fotogalerii