Vyrovnaný zápas s Kobrou rozsekli junioři v prodloužení

Příliš mnoho času na zotavení ze včerejšího zápolení s Milevskem svěřenci trenéra Volfa neměli, k dalšímu utkání z jejich přípravného sedmizápasového harmonogramu totiž nastoupili již v dnešních dopoledních hodinách. Oba celky měly na svém kontě po odehrání vyrovnaných šedesáti minut shodně po třech brankách, a tak čtvrteční duel na branickém zimním stadionu získal napínavou zápletku v podobě prodloužení. V tomto nastaveném čase byli úspěšnější mladí Králové, kteří svou finální trefou uzavřeli na konečných 3:4 a vystřelili si tím svou třetí výhru v řadě. Skalp mladých Středočechů byl poslední ze série venkovních zápasů, následující úterý 1.9. budou mít písečtí junioři první příležitost předvést se před očima domácího publika, kde v odvetě znovu vyzvou právě celek pražské Kobry.