Další prohra dorostenců

Po Sareze zavítal do města na Otavě další ostravský tým – HC Vítkovice. Bohužel, stejně jako v pátek, ani tentokrát si dorostenci po závěrečné siréně nemohli připsat na své konto jakékoliv body. Hosté si brzy vytvořili dvoubrankový náskok, který mírně poupravil ve 12. minutě Karel Jiřík. To bylo ale od žlutomodrých naprosto vše. Během zbývajících třetin přidali Vítkovičtí dva uklidňující góly a v klidu si dokráčeli pro vítězství.

Extraliga dorostu, 28. kolo, so 4.12.2004
Vítkovice
1:4
1:2, 0:1, 0:1
Branky: 12. Karel Jiřík – 3. Hanke (Šofér), 6. Maliník (Káňa), 35. Bacul (Šofér), 48. Valchař (Šofér) Vyloučení: 4:8, navíc Olšar (VIT) 10 minut OT Bez využití střely na branku: 28:42
Písek: Jakub Kovář - Kašpar, Mazanec, Petele, Maršík, Švácha, Šimoník, Heindl - Kouba, Bíza, Bican - Gába, Ondřej Jiřík, Fořt (Moucha) - Jan Kovář, Pešta, Karel Jiřík