Hrůzostrašná první třetina stála Krále zápas

Na tento zápas, respektive úvodní třetinu, nebudou hokejisté Písku vzpomínat v dobrém. Jihočeši totiž v úvodních dvaceti minutách inkasovali pětkrát, z toho třikrát během prvních čtyř minut. Po těchto rychlých třech gólech opustil brankoviště Kříž, kterého nahradil Korytar, který taktéž v dosavadním průběhu klání třikrát inkasoval. Písek dokázal ve třetí třetině alespoň gólem snížit debakl. Prosadil se Jan Radoš.
2. LIGA - sk. ZÁPAD, 9. kolo, so 19.10.2024
HC Wikov Hronov
IHC Králové Písek
6:1
5:0, 0:0, 1:1
Branky a nahrávky: 2. Vaňkovský (Rozlílek, Hájek), 4. Michal Beneš (Matěj Beneš), 4. Plíšek, 13. Šedivý (Kozlovs, Nedelka), 16. Hájek (Matěj Beneš, Michal Beneš), 41. Kozlovs (Jiří Vašíček, Šedivý) – 42. Radoš (Hanus, Pouzar). Rozhodčí: Veinfurter – Teršíp, Landsmann. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 6:0, 6:1.
HC Wikov Hronov: Sajdl (Kadlc) – Táborský, Kopecký, Pavelka, Jiří Vašíček (C), M. Veselý, Nedelka, Voňka, Hrbek – Hájek, Šedivý, Kozlovs – Matěj Beneš, Michal Beneš, Rozlílek – Terč, Křehlík, Vaňkovský – Plíšek
IHC Králové Písek: R. Kříž (4. Korytar) – J. Turek, Čančura, Hanus, Radoš, L. Novák, Janda, Čížek – Hollar, Volf (C), Zayml – Václav Brož, Pouzar, Pechlát – Matiášek, Bárta, R. Seidl – Šulek, Marcilis, Matašovský