Archiv

Mládežnický hokej
ne 24.9.2017

Žlutý tým těsně vyhrál pohár sportovních tříd

V pátek 22. září se na zimním stadionu v Písku konaly dva zápasy o pohár sportovních stříd základní školy T. G. Masaryka, se kterou klub IHC Písek dlouhodobě spolupracuje. Dvojzápas Modří vs. Žlutí se hrál nejprve na ploše pro minihokej, týmy složených ze starších kategorií se pak utkaly i na celé hřiště. Výsledky z obou zápasů se pak sečetly.

út 3.11.2015

Výsledkový servis minulého týdne

po 19.10.2015

Junioři táhnou píseckou mládež, páťáci nadělovali Krumlovu

Juniorka zažívá skvělé období. Ztratila pouze bod a vévodí Lize juniorů. Pátá tříta dala dvacet tři branek Krumlovu, ostatní kategorie neměly příliš povedený týden.

po 5.10.2015

Výsledky mládežnických kategorií minulého týdne

Písecká mládež je dlouhodobě na vysoké úrovni a v minulých letech velmi statečně vzdorovala daleko ambicióznějším týmům. Nyní jsou vlajkovou lodí junioři, kteří zažívají průlomovou sezonu, která ještě může skončit velkým překvapením.

čt 27.3.2014

Výborný úspěch píseckých minihokejistů

V sobotu 22. března přivítal písecký zimní stadion turnaj minipřípravek. Písečtí mladíci změřili síly s Českými Budějovicemi, Vlky z Plzně a s Příbramí. A nevedli si vůbec špatně - celý turnaj dokázali vyhrát. Na snímku je vítězný tým trenéra Karla Slabého a vedoucího mužstva Dušana Nováka ve složení: Zleva stojící: Jakub Kašík, Nicolas Krejčí, Tomáš Koutník, Martin Smetana, Jan Ingriš, Adéla Kurfürstová, Matyáš Kacbunda, Vladislav Kůra, Luboš Marek. Zleva klečící: Jakub Kloud, Antonín Řehoř, Matyáš Humeník, Václav Kápl, Adam Novák, Šimon Špeta, Jan Skok, Jáchym Kajtman, Dominik Jakubovič, Benedikt Chmelík, Vojtěch Bečvář.

ne 2.11.2008

Písečtí junioři letos doma podruhé bez bodu

P í s e k - V nedělním zápase přivítala juniorka IHC Písek své vrstevníky z Kolína, s nimiž aktuálně soupeří o třetí místo tabulky. Bohužel svěřenci trenéra Krupky neudrželi vedení z první třetiny a potřetí v sezoně zaváhali na vlastním ledě, tentokrát soupeři odevzdali dokonce všechny body. Písek měl sice velký tlak, ale vyjádřit ho dokázal jen brankami Jana Sýbka a Karla Ingriše. Hosté skórovali třikrát a především díky svému brankáři Brázdilovi vezou z Písku cenné dva body.

so 4.10.2008

Další výhru oslavila písecká juniorka před domácím publikem

P í s e k - Další vysokou výhrou potvrdili domácí svou skvělou formu. Tentokrát se proti Písku postavil tým z Příbrami, který je známý svou tvrdou hrou. Bylo to znát i v tomto utkání, kdy však hosté doplatili na četná oslabení. Největší podíl na výhře domácích měli Karel Ingriš a Tomáš Kroupa. Oba dva hráči si připsali dva góly a jednu asistenci. Nesmíme zapomenout na skvělý výkon obou brankařů Písku, z kterýchž si Václav Tábor odnesl ze zápasu dokonce dvě asistence.

so 2.8.2008

První přípravný zápas juniorům vůbec nevyšel

P í s e k - V prvním přípravném zápase se juniorka střetla s týmem HC Dukla Jihlava. Do zápasu vešlo lépe družstvo domácích. První písecký gól a taky jedinný vedoucí gól vstřelil Tomáš Kroupa. Potom se ale zápasu zmocnilo mužstvo JIhlavy.

ne 16.12.2007

Junioři Písku začínají doma zářit, pražská Kobra se u Otavy střelecky neprosadila

Junioři napravili páteční těsnou prohru v Rokycanech a na svém ledě čtyřbrankovým přídělem jednoznačně porazili pražskou Kobru. Do vedení se Jihočeši dostali již ve čtvrté minutě, když využil Kroupa špatné rozehrávky hostující obrany. Těsně před první přestavkou zvýšil po Tajblově přihrávce Ingriš . Po bezbrankové druhé třetině přišla další změna stavu v pětačtyřicáté minutě zásluhou Tomáše Růžičky. V závěru ještě přidal svoji druhou branku Ingriš, čímž zároveň uzavřel brankový účet. Poslední utkání před přestávkou čeká juniory v pátek na ledě Českého Krumlova.

so 17.11.2007

Šest minut druhé třetiny rozhodlo utkání!

Písečtí junioři nedokázali porazit stejně staré hráče z Českého Krumlova a prohráli na svém ledě v poměru 2:5. Přitom samý průběh utkání tomu alespoň zezačátku nenasvědčoval. Hosté se sice dostali brankou Heidenera do vedení, domácí ale dokázali odpovědět a před prvním odchodem do kabin vyrovnal Ingriš. Začátek druhé třetiny ale pro písecké mladíky nevyzněl vůbec dobře a během šesti minut prohrávali o tři branky. Krumlovští si tříbrankový náskok hlídali a po remizové třetí třetině, kdy se za Písecké dokázal prosadit pouze Pavel Kouba, brali všechny body hosté. Další utkání čeká písecké juniory již tuto neděli, kdy zamíří do Nymburka, na domácím kluzišti se představí následující pátek proti celku kolínských Kozlů.

Mládežnický hokej - zápasy
st 15.8.2007

Juniorka vzdorovala klatovskému áčku, Novák se blýskl hattrickem

Písecká juniorka stále čeká na své první vítězství v přípravě. Po porážkách s Příbramí a Českými Budějovicemi podlehli Písečtí i v Klatovech. Ovšem žádnou ostudu neutržili, protože jim soupeřem bylo druholigové áčko HC Klatovy, které nakonec zvítězilo jen nejtěsnějším poměrem 5:4. Hattrickem v dresu Jihočechů se blýskl útočník Vladimír Novák. Na druhé straně se třikrát prosadil Jiří Heřmánek.

po 19.2.2007

Tříbodový víkend písecké juniorky

Pražské juniorské týmy Písek nepřemohly. Nejprve Kobra v pátek a poté ani Hvězda v neděli nenašla více než dvakrát za zápas recept na spolehlivého Jakuba Myslivce v brance Jihočechů. A přitom zvláště z Kobry jde strach, vždyť v neděli uštkla na táborském ledě tamní kohouty. A ti přitom vedou tabulku. Písek po remíze a výhře bere tři body, zůstává na druhém místě a výrazně tak nakročil k blížící se baráži. K víkendu se vrací vedoucí mužstva Vladimír Bican.

so 7.10.2006

Junior Šimoník: Budeme se zlepšovat!

Mezi juniory patří k základním pilířům sestavy a ve svých dvaceti letech si kroutí poslední sezonu mezi mládeží. V plánech trenéra Rybáčka se pro Jakuba Šimoníka vždycky najde místo. Pravý křídelník, který je schopen pět zápasů nebodovat a pak předvést nevídané gólové zakončení patří v současnosti do elitní zahajovací formace píseckých mladíků a pokud jim to povinnosti z A týmu dovolí, nastupuje tam se svými vrstevníky Růžičkou a Stropnickým. V divokém zápase s Kobrou se populární „Šíša“ konečně trefil a k definitivně rozhodujícímu gólu si navrch připsal ještě brankovou asistenci…

čt 29.6.2006

Jan Rybáček už se těší na led

Po úspěšné sezóně zůstal Jan Rybáček trenérem píseckých juniorů, ačkoliv do poslední chvíle nevěděl, kde zakotví. Prvního května ale započal letní přípravu se svými ovečkami, které na jaře dovedl až do baráže o extraligu. Mužstvo, ochuzené o odcházející Gajovského, Ondrejce a Maršíka, ale i o Stropnického, Jungbauera, Klase či Růžičku, kteří se už hlásili trenérům Šperlovi a Slabému jakožto hráči A týmu, absolvovalo dva měsíce dřiny, na jejímž konci dostal jeho ambiciózní kouč možnost podělit se o své poznatky a plány.

pá 23.6.2006

Souhrn: Mládež v sezóně 2005/06

V článku naleznete kompletní statistické údaje k sezoně 2005 - 2006 mládeže a žáků od druhých tříd do devátých. Nejprve si připomenete umístnění jednotlivých týmů ve svých soutěžích a poté se můžete seznámit s kanadským bodováním mladých nadějí píseckého hokeje.