Archiv

Mládežnický hokej - zápasy
ne 17.12.2017

Na nadstavbový účet mladšího dorostu přibyl skalp Hradce Králové

Ve čtvrtém nadstavbovém kole zkřížili písečtí mladší dorostenci hole s hokejisty zálohy hradeckého Mountifeldu. U Otavy se tentokrát strhl poměrně zvláštní souboj, zejména výkon podaný v rámci úvodních dvaceti minut byl oboustranně poněkud rozvláčný, postrádal jakousi jiskru a patřičnou dávku hokejovosti, diváci se však i navzdory absenci těchto aspektů branek, jež jim dopomohly k udržení stavu bdělosti, přeci jenom dočkali. Ve druhé periodě už se domácí náležitě rozbruslili, měli konečně na čem stavět a jejich zvýšené úsilí jim tak také posléze vyneslo kýženou vedoucí trefu. Začátkem třetího dějství se hostům podařilo se na svého vyzyvatele znovu úspěšně dotáhnout, zanedlouho nicméně opět zabředli do vod nevýrazného projevu plného chyb a nepřesností, ze kterých hráči IHC řádně profitovali. Východočechy dále mimo jiné citelně limitoval i patrný úbytek sil, na jejichž dně sice v samém závěru utkání ještě jednou pořádně zalovili, svěřenci trenéra Herra ovšem veškerou jejich snahu na oplátku obratem nekompromisně zadupali do země svým v pořadí čtvrtým přesným zásahem, který se zároveň stal i definitivní pojistkou ne zrovna snadno dosaženého vítězství. V souvislosti s bodovými příspěvky byl dnes se třemi asistencemi nejvíce vidět Lukáš Polák či dvougólový Štěpán Kacbunda.

Mládežnický hokej - zápasy
so 28.10.2017

Mladší dorostenci dokázali přemoct rivala z Budějovic

V sobotu v podvečerních hodinách čekalo mladší dorostence další utkání Regionální ligy mladšího dorostu. Mladším dorostencům od Otavy se podařilo úspěšně vyzrát nad soupeřem z Budějovic a svojí třetí výhrou v řadě si upevnili druhé místo v tabulce skupiny H. Opatrně tak dýchají na záda dalšímu celku z jihočeské metropole - Motoru, který okupuje první místo v tabulce. V dnešním utkání se za Písek prosadil Žák, Lechnýř a Kacbunda.

Mládežnický hokej
čt 27.3.2014

Výborný úspěch píseckých minihokejistů

V sobotu 22. března přivítal písecký zimní stadion turnaj minipřípravek. Písečtí mladíci změřili síly s Českými Budějovicemi, Vlky z Plzně a s Příbramí. A nevedli si vůbec špatně - celý turnaj dokázali vyhrát. Na snímku je vítězný tým trenéra Karla Slabého a vedoucího mužstva Dušana Nováka ve složení: Zleva stojící: Jakub Kašík, Nicolas Krejčí, Tomáš Koutník, Martin Smetana, Jan Ingriš, Adéla Kurfürstová, Matyáš Kacbunda, Vladislav Kůra, Luboš Marek. Zleva klečící: Jakub Kloud, Antonín Řehoř, Matyáš Humeník, Václav Kápl, Adam Novák, Šimon Špeta, Jan Skok, Jáchym Kajtman, Dominik Jakubovič, Benedikt Chmelík, Vojtěch Bečvář.

Mládežnický hokej - zápasy
pá 15.3.2013

Písecké mládí sbíralo ostruhy na turnaji v Táboře

Turnaj mladých hokejistů ročníku 2006 v Táboře.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy