Bitva podzimu je tady! Přijede neporažený rival z Tábora!

První letošní derby vypukne již tuto středu na píseckém zimním stadionu. K řece Otavě přijede dosud neporažený tým ligy a samotný lídr soutěže. Utkání nebude speciální pouze tím, že se jedná o derby, ale i tím, že táborské hokejisty vede Tomáš Matušík. Trenér, jenž v loňské sezóně dovedl písecké hokejisty do předkola play-off. Bitva o jih začne v 18:00!

IHC Králové Písek

Písku se v posledních kolech příliš nevede. Sice zvítězili na ledě favorita z Ústí nad Labem, ale pak nedokázali uspět ve Slaném a ani doma proti Benátkám. Králové v těchto dvou duelech dostávali laciné góly především z brejku. A naopak na vstřelení branky se svěřenci trenéra Trummera hodně nadřeli. Píseckou produktivitu táhnou hokejisté elitní formace. Tomáš Rousek a Lukáš Volf mají shodně devět kanadských bodů. Z obranných řád nejvíce přispívá Jan Radoš, který vstřelil jeden gól a pět jich připravil.

HC Tábor

Kohouti vlétli do nového ročníku jako uragán a dosud nenašli přemožitele. V posledním kole proti Kralupům nad Vltavou měli hokejisté Tábora namále, ale v samostatných nájezdech se ukázala kvalita mužstva od Jordánu. Táborský tým táhne ošlehaný hokejista, táborský patriot, Jakub Matušík, který má na svém kontě již deset kanadských bodů. V těsném závěsu, s osmi body, jsou Šulek, Zadražil a Dančišin.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy