Boj o čelo tabulky vrcholí!

Pomalu se blíží play-off, již jen čtyři zápasy a půjde do tuhého. Písek nyní bojuje hlavně o druhou pozici, náskok vedoucího Tábora je již značný, 9 bodů se dožene jen stěží. Každá vybojovaná příčka má však velký význam a tak nelze podcenit nikoho. Písek navíc nastoupí bez své největší opory před play-off - zraněného útočníka Jiřího Kudrny.
Poslední výsledky Rokycan však velký strach nenahánějí. Rokycany například ve svém posledním zápase naprosto kapitulovaly před Řisuty, které rozhodně nepatří do elity soutěže. Prohra 0:8 svědčí o nedobré formě dnešního soupeře, a ukazují na skrytou sílu Řisut, našeho možného protivníka v prvním kole play-off.

I předchozí výsledky ukazují na tragický konec sezóny v podání Rokycan – prohry s Turnovem a lídrem tabulky Táborem. Poslední body tak jsou ty z Děčína, tam Rokycany před dvaceti dny zvítězily 4:1.

Hlavními hvězdami soupeře jsou dlouholetý Klatovák Vladimír Bednář, jež si drží průměr téměř jednoho kanadského bodu na zápas. V patách, co se bodování týče, mu jsou velezkušení a již téměř čtyřicetiletí Pavel Metlička a Jaroslav Kreuzman.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy