Do Písku uprostřed týdne míří Kralupy

Ve středečním 8. kole se Králové před domácím publikem představí proti Kralupům. Těm se v novém ročníku daří a jsou v tabulce v horním patře. Písečtí jsou o čtyři pozice níž. Kdo vyhraje tento duel? Úvodní buly je plánováno na 18 hod.

IHC Králové Písek

Domácí mají ze 7. odehraných kol na svém kontě 3 výhry v základní hrací době s Vrchlabím 3:2, s Mostem 4:2, s Chebem 3:2. Jedno vítězství v prodloužení 4:3 proti Benátkám a tři prohry s Děčínem 1:4, Kobrou 2:4, Ústím 3:4.

Patří jim 8.post s 11 body. Stejně mají i Benátky, které jsou sedmé.

HK Kralupy nad Vltavou

Hostující tým ze 7. utkání nasbíral 4 výhry s Kobrou 5:4, Slovanem 3:2, Chebem 1:0, Hronovem 4:1. V prodloužení vyhrál s Mostem 4:3. Jediná prohra v základním hracím čase přišla v úvodním kole s Benátky 0:6. Také v boji s Kadaní nakonec prohráli v prodloužení 2:3.

V tabulce jsou na 4. místě s 15 body. Stejně má i Kobra a Tábor.