Do arény Kobry přijedou Králové

V 17.kole se v hlavním městě odehraje další druho-ligová bitva o cenné body. V roli jasného favorita nastoupí do středečního utkání Kobra. Ta drží sérii pěti výher v řadě a bude chtít před svým publikem bodovat. V cestě budou stát Králové, kteří už prohráli tři poslední zápasy. Kdo tento střet vyhraje? Úvodní buly je plánováno na 18 hod.

HC Kobra Praha

Pražané si drží po svých výkonech průběžnou 8. příčku s 18. body. Bodově na prázdno vyšli hokejisté v 8. kole, když na své půdě nestačili na Piráty 1:4. Od té doby již neprohráli, postupně porazili Cheb 6:2, Hronov 11:3, Most 5:3, Řisuty 4:3p, s Ústím zvítězili 6:4 před jedenácti dny.

Tým bodově táhne nejvíce trojice útočníků a to Šťastný (8+15), Vlček (10+12) a Bříška (12+9), z obránců je nejvíce ve statistikách vidět Šteiner (2+12).

IHC Králové Písek

Hostující výběr sice vyměnil trenéra před sobotním zápasem, ale ten dostal na přivítanou od svých svěřenců prohru 4:5 po samostatných nájezdech proti poslednímu Hronovu. Utkání začalo pro písecké dobře, když po úvodní třetině vedli 2:1. V prostřední části oba týmy přidaly jednu trefu. Ve třetí části na 4:2 zvýšil Hrakholski. Pak přišel čas pro hronovské, když po hrubých chybách v obraně v rozmezí dvou minut srovnali na 4:4 zásluhou Hájka a Murtazina. Šlo se do prodloužení, ve kterém se hrálo jen ve 3 hráčích v poli, Jihočeši měli výhodu přesilovky, kterou nedokázali využít. Poté přišla řeč i na nájezdy, v nich se jako první prosadil mezi betony Murtazin, byl to jeho druhý zásah v utkání, ostatní jeho spoluhráči gól nepřidali. Písecké áčko nedokázalo z pěti možností dát jeden gól a vítězství tak putovalo do dalekého Hronova.

Žluto-modří se tak propadli na 13. pozici s 12 body a připsali si tak třetí prohru v řadě za s sebou.

Vzájemné zápasy:

2.kolo - Písek x Kobra Praha - 4:3p.

bahis siteleri

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy