Druhá liga startuje! Písek se představí v Chebu!

Kolotoč přípravných utkání je již za námi a čekají nás po dlouhé době ostré zápasy. První kolo odehrají Králové v Chebu, který je pro písecké hokejisty velkou neznámou. Utkání se odehraje v sobotu 18.9. v 17:00.

IHC Králové Písek

Jihočeši zažili povedenou přípravu. Z šesti odehraných duelů zvládli čtyři a pouze dvakrát odcházeli jakožto poražení. Generálka na ligu proti Klatovům dopadla velmi dobře. Šikovný útočník Šuhaj vsítil hattrick a jeho kolega Jan Sýbek zaznamenal čtyři kanadské body. Celkem Písek v přípravě skóroval pětadvacetkrát a inkasoval jednadvacetkrát.

HC Stadion Cheb

Cheb se ve druhé lize představil již minulou sezónu, která však byla předčasně ukončena, a proto se o Chebu bude i v této sezóně hovořit jako o nováčkovi. Cheb v přípravě odehrál taktéž šest zápasů a zvítězil třikrát. Co se týče skóre, tak byl Cheb v záporných hodnotách (21:22). Na soupisce Chebu najdeme především mladé a dravé hráče, avšak jedno jméno nad všemi vyčnívá – Václav Skuhravý. Po několika letech strávených v Karlových Varech odešel právě do Chebu, kde by měl plnit roli mentora. Uvidíme, zda bude bývalý kapitán Karlových Varů připraven k zápasu a ukáže fanouškům své umění.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy