Těsná prohra v Chebu. Rozhodlo trestné střílení

První zápas nového druholigového ročníku vyzněl pro písecké hokejisty bodově naprázdno. Na neprobádaném kluzišti nepříjemného Chebu se sice Králové dostali v úvodu druhé třetiny do vedení po gólu Vojtěcha Šuhaje, ale Stadion zvládl otočit. Jihočeši dokázali srovnat díky trefě obránce Marcela Dvořáka. Domácí rozhodli v 56. minutě po nařízeném trestném střílení. Stav 3:2 už do konce udrželi.
2. liga - skupina Jih, 1. kolo, so 18.9.2021, Cheb, Zimní stadion města Cheb
Cheb
3:2
0:0, 2:2, 1:0
Branky a nahrávky: 22. Kropáček (Novotný), 26. Šťastný (Kuluris, Troška), 56. Prošek (TS) - 21. Šuhaj (Sýbek), 30. Dvořák (Sýbek, Šuhaj). Rozhodčí: Kosnar – Zimmermann, Baxa. Vyloučení: 4:1, navíc CHE využité TS. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 160.
Cheb: Kašpar – Stejskal, Zavřel, Kořán, Strýček (C), Troška, Leština, Klejna – Fečo, Trapl, Krejsa, Holub, Krutina, Kuluris, Šťastný, Dinga, Novotný, Kropáček, Prošek, Křemen
Písek: D. Novák – Dosek, Dvořák, Dudáček, Turek, Bílek, F. Novák, – Sýbek (C), Matějček, Śuhaj, Matějka, Čížek, Bednařík, Karbulka, Januška, Novotný, Brož.