Hokejový most Kadaň - Písek

Písek v Kadani prohrál 2:5.
18:32 Je konec první třetiny. Úvod utkání nesehráli hokejisté od břehu Otavy vůbec špatně, na konci dějství byli ale velmi rozčarovaní. Domácí se dostali trefou Skořepy v 15. minutě do vedení a šťastnější gól dodal kadaňským hráčům sebevědomí. Písečtí následně neubránili oslabení a Heřmanova teč znamenala stav 2:0. Kalich hořkosti Písečtí vypili v první části do samého dna. Pouhou vteřinu před sirénou Sedláček nezabránil střele z Tonovy hole a po prvních dvaceti minutách tak Kadaň vede o tři branky. Uvidíme, zdali hosté dokáží s velmi nepříznivým stavem v dalším průběhu hry něco vymyslet.

19:27 Rozdíl o čtyřicet minutách činí již pět branek. Na 4:0 pro domácí navyšoval Vladimír Novák, který využil příhry od Malinského a ranou nad lapačku se nemýlil. V 36. minutě přidal další přesný zásah Heřman, který proměnil trestné střílení. O vítězi je prakticky rozhodnuto.

20:13 Ve třetí části Písečtí alespoň zmírnili debakl. Po brankách Melky a Ferebauera skončil zápas výsledkem 5:2. Premiéru si ve třetí části odbyl brankář Vratislav Vajner.