Jihočeši jedou bojovat o další body na led Bruslařů

Písecké áčko čeká ve středu další ostrý střet na ledě Havlíčkova Brodu. Vzájemná utkání vždy přináší hodně branek. V letošním ročníku dokázali domácí vyzyvatelé třikrát Krále porazit, ve dvou kolech na ně naopak nestačili. Jak dopadne šestý duel mezi těmito celky? Úvodní vhazování je plánováno v 18 hod.

BK Havlíčkův Brod

Domácí bojují ve středu tabulky, nyní jim patří 4. místo se ziskem 49 bodů. Hned v závěsu mají Klatovy, které mají o 2 body méně a šestý Cheb ztrácí na Bruslaře 5 bodů. Dvě poslední kola si odnesly porážky, kdy nejprve na jejich led zavítal lídr celé soutěže, který vyhrál jasně 2:9 a odvezl si tak další výhru k Jordánu. Druhá prohra byla na ledě Klatov, kde po vyrovnané bitvě nakonec padly 5:4.

Bruslaře střelecky táhne v útoku duo Mlynář (13+25) a Voříšek (10+28). Ze zadních řad se nejvíce zapsal do statistik Čermák (3+16).

IHC Králové Písek

Jihočeši jsou již delší dobu na předposledním místě a mají 34 bodů. Na šesté místo ztrácí rozdíl 10 bodů. Řisuty, které padly na poslední místo v tabulce ztrácí na Krále 8 bodíků. Žluto-modří v dvou kláních zaznamenali jednu prohru po souboji s domácí Příbramí 5:2 a jednu překvapivou výhru, kdy na svém ledě přivítali Kobru, kterou dokázali poprvé v letošní sezóně porazit 5:3.

Za Písek je nejvíce vidět na ledě Sýbek (17+34) a Čížek (32+15) z útočných řad. Z obrany se zapsal do tabulky nejvíc Dosek (3+19) a Dudáček (8+13).

Vzájemné zápasy:

4.kolo - Písek x Havlíčkův Brod 4:8.

11.kolo - Havlíčkův Brod x Písek 5:4.

18.kolo - Písek x Havlíčkův Brod 6:0.

25.kolo - Havlíčkův Brod x Písek 7:3.

32.kolo - Písek x Havlíčkův Brod 6:2.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy