Junior Mělník přijede s novým trenérem

Písečtí hokejisté dvě poslední domácí utkání nezvládli a nepřipsali si v nich ani bod. Prolomit tuto bilanci mohou v sobotu se soupeřem, který si nepřipsal ani jeden bod dokonce v posledních pěti zápasech – naposledy neprohrál ještě před Vánoci. Je jím oddíl HC Junior Mělník, který díky novoročním výsledkům poklesl v tabulce až na dvanáctou příčku. Podle posledních zpráv to stálo místo trenéra Petra Brdičku, jehož nahradil dosavadní asistent Luboš Svoboda.
První utkání v Mělníce dopadlo lépe pro domácí Junior, podaří se v sobotu týmu trenéra Caldra odveta?
Středočeši momentálně klesají tabulkou, přitom do sezony nastoupili ve velké formě a dlouho se pohybovali na čelních pozicích. Nyní však procházejí velkou krizí, mužstvo již jako dříve netáhne útok složený z nejzkušenějších hráčů Kalivoda – Roman Kala – Jakeš. Právě kapitán Jiří Jakeš patří k nejznámějším jménům v kádru Junioru, svoje kvality potvrzuje tento bývalý střelec Benátek i letos a řadí se k nejproduktivnějším hráčům soutěže.

První letošní zápas v Mělníku prohráli Písečtí 3:5, dvě branky vsítil za hosty kapitán Bláha, jednu Novák.

Pro zajímavost si připomeňme poslední zápasy IHC s týmem od soutoku Labe s Vltavou. Bylo to ještě z první lize v sezoně 1999/2000, Mělničtí se představili v Písku 22. září 1999 a tehdejší mužstvo IHC pokořilo HC 99 TL Mělník 6:2 (Jednou asistencí se na vítězství podílel také David Míka). Po střeleckém trápení v minulých domácích zápasech by Písečtí tento výsledek nyní brali jistě "všemi deseti".

Sestava HC Junior Mělník v posledním zápase s Řisuty (2:5): Vokurka (Houdek) – M. Kala, Cafourek, Vrzal, Klaban, Krejčí, Ton, Boháček – Příhoda, David, Vach – Chamrád, Tondr, Chochola – Kalivoda, R. Kala, Jakeš.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy