Krále čeká Kobra

Ve třetí lednové sobotě je na programu 2.kolo nadstavby. Na zimní stadion před písecké publikum zajíždí pražská Kobra. Ta je ve sk. B. na druhém postu, zatímco naši hokejisté jsou pátí. Kdo ovládne tento mač? Úvodní buly je plánováno na 17 hod.

IHC Králové Písek

Jihočeši se po dlouhém bodovém půstu probrali a v posledních 4 bojích zaznamenali výhru. Vše odstartovalo kolo v Chebu, kde písečtí vyhráli v prodloužení 2:3. Na své půdě následovaly dva další těžké oříšky, s Děčínem těsně Písek vyhrál 2:1, v následném souboji se silnější Příbramí vydolovali další nejtěsnější výsledek 4:3.

Tím uzavřeli základní kola a přišlo na řadu úvodní utkání nadstavbové části vítězstvím nad Řisuty, na jejich půdě je přestříleli vysokým rozdílem 3:7. Velký podíl na těchto výsledcích má také muž hájící píseckou klec Dvořák, který naskočil za zraněného Kříže.

HC Kobra Praha

Pražané měli od 21. kola velké výsledkové problémy, když padli v sedmi střetech, postupně nestačili na Příbram, Děčín, Kralupy, Chomutov, Cheb, Hronov a Most. Poté tuto špatnou sérii zlomili v 28. kole, když před svým stadionem porazili 5:2 Kralupy. Druhou výhru připsali na ledě Buldoků 3:8. V následném souboji třetí výhru nepřidali, zastavil je Slovan vítězstvím 4:1 na svém kluzišti.

Do prvního zápasu v další části jeli před diváky do Hronova, kde předposlední celek porazili 2:4.

Vzájemné zápasy (2023):

2.kolo - Písek x Kobra - 4:3p.

17.kolo - Kobra x Písek - 3:6.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy