Krále čeká třetí zápas v pěti dnech! Přijedou Klatovy!

Píseckou družinou čeká po pondělní porážce v Letňanech ve středu domácí mač s Klatovy. Jihočeši podávají nekonzistentní výkony, avšak v posledních dvou kolech deptali favority. Dva body vybojovali svěřenci kouče Matušíka s Ústím. Netradičně v pondělí Králové padli 3:0 na ledě vedoucích Letňan. Odveta s Klatovy je naplánována na 18:00.

IHC Králové Písek

Hokejisté od zlatonosné řeky Otavy okupují dvanáctou příčku a na desátý Cheb ztrácejí tři body. Od úplného dna dělí píseckého družstvo dvanáct bodů. Písek v sobotu odehrál velmi dobré utkání proti Ústí nad Labem. Bojovný a obětavý výkon podtrhnutý skvělým výkonem brankáře Nováka přinesl Králům cenné dva body. Nevšedně v pondělí se odehrála předehrávka posledního kola s Letňany. Písek i přes vyložené příležitosti neskóroval a odjel s nepořízenou, ale se vztyčenou hlavou. Kanadské bodování týmů ovládá stále forvard Lukáš Prášek, který je nejlepším střelcem i nahrávačem zároveň.

SHC Klatovy

Celek ze západu republiky se trápí a nachází se na čtrnácté pozici s patnáctibodovým ziskem. Farma extraligové Plzně již nenahání takovou hrůzu jako v předchozích sezónách, ale i tak dokáží Klatovy pořádně zatopit soupeři. Klatovy si připsaly poslední výhru na konci listopadu, když přehrály poslední Hronov. V minulém kole se Klatovy na domácí půdě poklonily Lvům z Mostu. Produktivitě mužstva kraluje stálice Josef Roubal, kterému sekunduje Zdeněk Sedlák, jenž si připsal v letošní sezóně už osm extraligových startů. Jedničkou Klatov je Kristián Kolář, který v minulém ročníku dovedl Tábor až do baráže o extraligu.

Poslední vzájemné utkání

Utkání, které se odehrálo v říjnu tohoto roku dopadlo lépe pro Písek. Výhra se ale nerodila vůbec lehce. Velmi vyrovnaný duel rozhodla branka Matiáška v závěru prostřední periody. Jihočeši nakonec zvítězili 3:1.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy