Králové do zbroje! Poslední domácí derby letošní sezóny je tady!

Středeční večer ozdobí další třaskavé derby, kdy tentokráte zavítá do Písku první tým tabulky Tábor. Kohouti vedou s přehledem skupinu Jih a je jasné, že do utkání půjdou jakožto favorité, ale vzpomeňme si na poslední vzájemnou konfrontaci u Jordána, kde svěřenci trenéra Filipiho sahali až do závěru po bodech. Písečtí navíc v posledních zápasech předvádějí solidní výkony, a tak budou mít hokejisté od řeky Otavy na čem stavět. Úvodní vhazování je naplánováno na šestou hodinu večerní.

IHC Králové Písek

Písek se musel o víkendu obejít bez zápasové praxe, neboť duel s Klatovy byl kvůli výskytu infekčního onemocnění odložen na příští pondělí, a tak Králové sehráli poslední duel přesně před týdnem proti houževnatému Havlíčkovu Brodu. Žluto-modří hokejisté předvedli skvělý týmový výkon, který byl podpořen skvěle chytajícím juniorem Ludvíkem, a tak si Králové dokráčeli pro vysoké vítězství 6:2. Produktivitě vládne kapitán Jan Sýbek a sekunduje mu mladý Vojtěch Šuhaj. Ve střelecké formě je nadále i Jakub Čížek.

HC Tábor

Tábor hraje ve velké pohodě a jako první tým má již zajištěnou účast ve vyřazovacích bojích. Ve středečním souboji s Příbrami ale Kohouti těsně padli, avšak v sobotu si spravili chuť v Řisutech, kde zvítězili nekompromisně 9:1. Nejproduktivnějším hráčem Tábora je zkušený forvard Lukáš Endál, který spolu s Jakubem Matušíkem tvoří úderné duo. V brankovišti pak kraluje dvojice Kristián Kolář – Tadeáš Dvořák, kteří se v brance pravidelně střídají.

Ovládne Tábor i další derby? Podaří se píseckým hokejistům pokořit svého úhlavního rivala? O všem se rozhodne již tuto středu, utkání startuje v 18:00!

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy