Králové míří do Benátek!

Svěřence kouče Mazance čeká druholigová bitva v Benátkách nad Jizerou. Povede se Králům zlomit nepříznivou sérii? Utkání vypukne v sobotu v netradičním čase – 15:00.

IHC Králové Písek

Hokejistům Písku se nedaří a svědčí o tom i aktuální forma Králů. Písečtí hokejisté nestačili na Most a Ústí nad Labem. Naposledy celek z jihu republiky padl s posledními Řisuty. Písek v tabulce objevíme na třináctém místě čili třetí příčka od konce. Produktivitě vládne kapitán Lukáš Volf s devatenácti body. O bod méně mají Jan Matiášek a Tomáš Rousek.

HC Benátky nad Jizerou

České Benátky figurují v tabulce na 9. místě a srdnatě se perou o střed tabulky. Benátští hokejisté měli na kontě tři prohry v řadě, avšak v posledním kole přišlo překvapení, když si vyšlápli na houževnatý Děčín, který přetlačili 7:5. V kanadském bodování tento celek táhne silné trio Jankovský, Kučera, Šafránek. První jmenovaný má na kontě dvacet bodů, druhý devatenáct a třetí o bodík méně.

Poslední vzájemné utkání

V rámci 7. kola druhé ligy došlo ke konfrontaci těchto dvou týmů. Tři body vybojovalo mužstvo z Benátek nad Jizerou, které zvítězilo 5:3. Jihočeši sice v utkání vedli, avšak Králům se nepodařilo utkání dotáhnout do zdárného konce.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy