Králové míří do dalekého Ústí

V první říjnové sobotě je na programu 5. kolo, v něm se utkají dva týmy, kteří se nacházejí v druhé polovině tabulky. Slovan je až na dvanácté pozici, písečtí jsou o tři místa výš. Kdo v tomto souboji nakonec zvítězí? Úvodní buly je plánováno už od 16 hod.

HC Slovan Ústí nad Labem

Domácí vstoupili do nového ročníku vítězstvím na svém ledě, když těsně přetlačili Cheb 4:3. V dalším kole před svým publikem nestačili na Děčín 4:6. Poté je ve své aréně přivítal Most a porazil je 8:4. Tuto středu odcestovali do Letňan, kde sice nakonec prohráli po prodloužení 3:2 a připsali si tak třetí prohru v řadě, ale proti silným Letcům si do svých statistik napsali bod. Celkově mají v tabulce 4 body.

IHC Králové Písek

Hokejisté ve žluto-modrém novou sezónu začali výhrou 1:3 na ledě Hronova. Pak v následném střetu přidali druhou výhru po těsném výsledku u Otavy proti Kobře 4:3 po prodloužení. Ve 3.kole však narazili na nováčka z Kralup, na něj nestačili nejtěsnějším rozdílem 2:3. Druhá prohra se zrodila na ledové ploše Mostu, ten si zápas pohlídal a vyhrál 5:1. Po těchto výsledcích mají Jihočeši na svém kontě bodů 5.