Králové přivítají na vlastní půdě houževnaté Bruslaře!

Středy se tradičně nesou v duchu druholigových klání a ani tentokrát tomu nebude jinak! Písečtí hokejisté odehrají utkání před vlastním publikem proti Havlíčkovu Brodu, který dokáže své soupeře silně trápit. Souboj posledního s pátým vypukne tuto středu v 18:00.

IHC Králové Písek

Nelichotivá šňůra devíti prohraných zápasů v řadě zdobí písecké Krále, ale jejich poslední dvě porážky byly více než kruté. V domácím utkání proti Příbrami zahrálo mužstvo od Otavy velmi pohledný hokej, ale na body to nestačilo. Sobotní duel v Praze proti Kobře byl ještě o něco více napínavější, když svěřenci trenéra Herra dlouho sahali po bodech, ale i tam přišla porážka 3:2. Jihočeši figurují na poslední příčce se ztrátou pouhých dvou bodů na Řisuty. Odlepí se Králové po středečním zápase ze dna?

BK Havlíčkův Brod

Celek z Vysočiny se pohybuje ve středu tabulky se ztrátou tří bodů na čtvrté Klatovy. Havlíčkův Brod se ale poslední čtyři duely potýká s menším problémem, kterým je výhra v základní hrací době. Za tři body zvítězil Havlíčkův Brod na začátku listopadu a od té dobé Bruslaři dva zápasy prohráli a dva vyhráli v nastaveném čase. Havlíčkobrodští hokejisté jsou ale velmi nevyzpytatelní a o tom by mohl mluvit například lídr tabulky z Tábora, který se proti Bruslařům šedesát minut trápil, i když nakonec zvítězil.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy