Králové vyrážejí do Chebu!

Písecká družina se ve středu vypraví bojovat o další druholigové body do Chebu. Jihočeši půjdou do utkání dobře naladěni, neboť v minulém kole překvapili a vyšlápli si na silné Benátky nad Jizerou. Jednalo se o první výhru Králů v sezóně. O další vítězství budou svěřenci trenéra Matušíka bojovat na horké půdě Chebu. Úvodní vhazování padne v 19:00.

IHC Králové Písek

Králům se vstup do sezóny nepovedl a připsali si tři nezdary v řadě. V sobotu ale mužstvo od zlatonosné řeky překvapilo a odvezlo si všechny body z Benátek nad Jizerou. Hokejisté reprezentující město Písek zvítězili 5:2. Hattrickem se blýskl šikovný Lukáš Prášek, jenž se aktuálně chlubí prvním místem mezi střelci celé soutěže. Zápas proti Chebu bude ale další výzva. Z předcházejících zkušeností velmi dobře víme, že utkání s tímto soupeřem jsou tvrdá a nikdo nikomu nedaruje ani centimetr ledu.

HC Stadion Cheb

Stadion je na tom obdobně jako Písek. Cheb má rovněž po čtyřech odehraných duelech jednu výhru, a tudíž tři body v tabulce. Celek z Chebu dvakrát padl rozdílem jedné branky, ale v sobotu to mužstvo ze západu zvládlo a přehrálo Hronov poměrem 5:1. Produktivitě vládne útočník Michael Čejka, jenž má na kontě pět asistencí.

Poslední vzájemné utkání

Naposledy se tato dvě mužstva utkala v únoru tohoto roku. Jihočeši svého soka deklasovali poměrem 6:1 a čtyřmi body se tehdy vyznamenal Martin Matějček. Za Stadion se prosadil mladičký David Novotný.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy