Králové změří síly znovu s Baníkem

Uprostřed pracovního týdne čeká Krále další těžký zápas. Do Písku míří favorizovaná Příbram, která má dvě výhry v řadě a na zimním stadionu u Otavy bude chtít sérii vítězství prodloužit. Jihočeši už několik zápasů za s sebou prohráli a před svými fanoušky je nečeká nic jednoduchého. Potvrdí hosté roli favorita? Nebo se domácí dočkají po delší době zisku bodů? To vše se dozvíme tuto středu. Úvodní buly je naplánováno na 18 hod.

IHC Králové Písek

Domácí tým je na posledním místě s 10 body v tabulce. Hokejistům se již delší dobu výsledkově nedaří. Výhru nad soupeřem z Chebu 4:2 slavili před měsícem. Od té doby odehráli dalších sedm kol, kdy postupně nestačili na Příbram, Kobru, Havlíčkův Brod, Klatovy, Tábor, Řisuty a v odvetě prohráli na ledě Chebu 5:2.

HC Baník Příbram

Hosté přijedou do středečního utkání v roli favorita. Na vedení celé tabulky, kde se momentálně nachází Tábor ztrácí Příbram jen čtyři body a je druhá. Z patnácti odehraných duelů vybojovala 32 bodů. Z pěti posledních utkání mají čtyři výhry, kdy si poradili 4:3 s Táborem, 6:4 s Kobrou, 6:4 s Chebem a 4:0 s Klatovy. Jediná prohra přišla začátkem listopadu, kdy na svém stadionu Baník nestačil na Bruslaře a prohrál 2:4.

Vzájemné zápasy:

2.kolo Písek x Příbram 7:2.

9.kolo Příbram x Písek 4:1.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy