Liga začíná! Králové jedou do Hronova

Období drilu a přípravných zápasů je již minulostí. Zítřejším dnem startuje třetí nejvyšší hokejová soutěž, ve které se tradičně představí i Písek. Jihočeské hokejisty čeká hned v prvním kole střet s ne příliš oblíbeným Hronovem. Utkání začne v 17:00.

IHC Králové Písek

Písečtí hokejisté odehráli v přípravě hned sedm duelů, z nichž tři dovedli do vítězného konce. Svěřenci kouče Trummera dokázali zdolit Milevsko, Pasov a Příbram. Poslední napínavý zápas se odehrál proti Havlíčkovu Brodu, kde Písek dokonce půlku zápasu vedl, ale nakonec padl 6:4. Teď už ale půjde vše stranou a bude se bojovat naostro! Proti Hronovu jsou to vždy tuhé bitvy plné šarvátek a soubojů. Vyválčí Králové hned v prvním kole plný počet bodů?

HC WIKOV Hronov

Hronov se v poslední sezóně umístil na posledním místě v tabulce a byla mu souzena krajská liga pro sezónu 2023/2024. Hronov ale odkoupil licenci, což znamená, že druholigová kluziště bude tento klub z východní části republiky brázdit i letos. Hronov odehrál v přípravě pouze čtyři klání, ve kterých dokázal svého soka vždy přetlačit. Tři duely skončily těsnou výhrou o jednu branku. Poslední přípravný mač se ale Hronovu vydařil na jedničku. Náchodu nasázel neuvěřitelných devět gólů a na ligu se tak naladil tím nejlepším možným způsobem.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy