Mostečtí Lvi přijedou do arény Králů

Na programu 19. kola je na středeční podvečer přichystaná odveta mezi domácím Pískem a hostujícím Mostem. Ten první vzájemný zápas v letošním ročníku jasně vyhrál. Kdo vyhraje tentokrát? Úvodní buly je plánováno v tradičním hokejovém čase od 18 hod.

IHC Králové Písek

Písecké áčko se po delší době výsledkově probralo, v posledních dvou zápasech zapsali dvě výhry v řadě na ledě soupeřů, první se zrodila u pražské Kobry, která překvapivě padla 3:6. Následující boj se odehrál s nováčkem z Kralup, ten před svými fanoušky po vyrovnané bitvě nakonec padl v prodloužení 2:3, kdy rozhodl v 64. Hrakholski.

V tabulce se z celkových 15. účastníků nachází na 10. pozici se 17b. Stejně má i Cheb, ten je o příčku níže. V těsném závěsu jsou i Kralupy se 16 body a Ústí s 15b.

Mostečtí Lvi

Ze 4. posledních utkání mají tři výhry, kdy postupně přetlačili Děčín 5:4, Kralupy 4:3 a Slovan 3:2. V 17. kole si zahráli před vlastním publikem proti Pirátům, ti nakonec vyhráli až v prodloužení 2:3, kdy vítězná trefa padla v 64. minutě z čepele Eliáše.

Drží se na průběžném 6. místě s 30 body. O 5b více mají Letňany a Děčín.