Na Krále čeká odveta s Vrchlabím

Ve třetí prosincové sobotě se představí na píseckém ledě Vrchlabí. Oba týmy si spolu zahrály v letošním ročníku již jeden zápas, v něm se více dařilo Stadionu, který přehrál naše hráče o tři góly. Jak dopadne odveta u Otavy? Připíše si Písek třetí výhru? Nebo ho hosté dokáží znovu porazit? To vše se dozvíme už za dva dny, úvodní vhazování je naplánováno na 17 hod.

IHC Králové Písek

Domácí áčko si drží dvě výhry v řadě, kdy nejprve před svým publikem porazili těsně 4:3 Klatovy. Tento týden sehráli vyrovnanou partii s Mostem, který dokázali porazit až v prodloužení, ve kterém rozhodl v 63. minutě Matiášek a připsal si tak hattrick v utkání. Jihočeši drží 12. místo se ziskem 29 bodů.

HC Stadion Vrchlabí

Hostující výběr si držel tři výhry v řadě, kdy v druhé polovině listopadu postupně porazili 7:3 Řisuty, dvakrát zvítězili na svém stadionu 7:2 proti Chebu a 6:5 s Hronovem. Tuto sérii jim překazil Tábor, který ve vyrovnané hře rozhodl až v prodloužení v 65. minutě, kdy se trefil Matušík a Kohouti si připsali výhru 3:4. Další body si vybojovali na ledě Jablonce, ten přehráli vysoko 2:8. Po těchto výsledcích se dostalo Vrchlabí na 6.příčku a nasbíralo již 42 bodů.