Na led Králů přijede Most

Po týdnu volna od dalších zápasů se písečtí vrací na svůj stadion, kde v odvetě budou usilovat o další body proti Mostu a výhru. Ta v prvním vzájemném střetnutí patřila Lvům, když vyhráli až na nájezdy před svým publikem. Dokážou mostečtí znovu zvítězit? Nebo se domácí celek vzepře? To vše uvidíme již tuto středu, úvodní vhazování je plánováno na 18 hod.

IHC Králové Písek

Od začátku prosince sehráli naši hokejisté další tři utkání, ve kterých nejprve na svém stadionu přivítali Ústí, s ním dokázali udržet krok a podařilo se jim zvítězit 2:1 po prodloužení. Ve druhém boji jeli na led Letňan, na ně nestačili a padli 3:0. V posledním kole před 7 dny k Otavě přijely Klatovy, ty držely vyrovnanou hru až do konce, ale Králové dokázali dát rozhodující branku a urvat tak výhru 4:3.

Jihočeši drží 11. příčku se ziskem 27 bodů.

MOSTEČTÍ LVI

Hosté v novém měsíci mají podobné výsledky jako Písek. Hned v úvodu ve své aréně přijeli Buldoci, ti padli vysoko 9:3. V dalším střetu zavítal silný Tábor, ten překvapivě prohrál výsledkem 7:4. Ve 24. kole jeli mostečtí na led Slovanu, kde si domácí zápas ohlídali jasnou výhrou 5:1.

Most je na 9. místě a nasbíral celkem 34 bodů.

Vzájemné zápasy:

11.kolo - Most x Písek 4:3sn.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy