Na led Králů přijede potřetí v sezóně nováček z Chebu

V první únorové sobotě se na domácím ledě představí Cheb. Ten drží bilanci tři výhry v řadě a u Otavy tuto sérii bude chtít prodloužit. Písecké hokejisty nečeká jednoduchý duel a na další body čekají již tři kola. Z dosavadních pěti bojů mezi těmito soupeři vyhrál Písek dvakrát a třikrát zvítězili hosté. Kdo vyhraje tento duel? Úvodní buly bude vhozeno úderem 17 hod.

IHC Králové Písek

Jihočeši jsou na sedmé příčce a mají 28 bodů. Na šestý Cheb ztrácí 14 bodů. Poslední Řisuty na Krále ztrácí jen body 2. Ze tří posledních kol Králové nevyhráli ani jednou, nejprve před svým publikem padli 1:13 s lídrem z Tábora. Poté se utkali s Řisuty a těsně prohráli 4:5. Ten samý výsledek byl k vidění i v 33.kole, kdy k Otavě přijeli Klatovy, které zvítězili o jediný gól.

HC Stadion Cheb

Drží se na šestém místě se ziskem 42 bodů, stejně mají i páté Klatovy. Na čtvrtý Havlíčkův Brod ztrácí 4 body. Hosté mají přesně opačnou bilanci, kdy ze tří posledních zápasů porazili na svém stadionu 6:4 Bruslaře a 11:4 Řisuty. Třetí vítězství v řadě zaznamenali na ledě Příbrami, kde vyválčili těsnou výhru 3:4.

Vzájemné zápasy:

1.kolo - Cheb x Písek 3:2.

8.kolo - Písek x Cheb 4:2.

15.kolo - Cheb x Písek 5:2.

22.kolo - Písek x Cheb 5:7.

27.kolo - Cheb x Písek 1:8.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy