Na ledovou plochu přijede Cheb

Ve středečním 10.kole na sebe narazí dva týmy, které už tři kola neslavily výhru. Na stadion u Otavy přijedou chebští hokejisté. Těm se v základní části sezóny ve vzájemných bojích dařilo lépe a obě kola dokázali vyhrát. V nadstavbě se podařilo Králům zlomit výběr a v jednom klání vyhráli oni. Komu se to podaří uprostřed týdne?

IHC Králové Písek

Jihočeši v posledních třech kolech, co každý tým sbírá body, aby se dostal do další fáze nebodoval ani jednou. Na svém ledě těsně padl s Děčínem, který je připravil o devátou výhru v řadě po výsledku 2:3. Další dvě utkání hráli hráči na venkovních stadionech, u Klatov padli 4:0. Zaskočil je také Hronov, který jako poslední celek vyzval první Písek, ale ten roli favorita nepotvrdil a prohrál 7:5. Vedení v tabulce tak Králové přenechali Benátkám, na které ztrácí 1 bod. Ve hře je také Děčín, který má o 2 body méně a je na 3. pozici.

HC Stadion Cheb

Hostující A-tým prvního února slavil výhru na klatovském ledě 0:5. Od té doby sehráli další tři kola, ve kterých nestačili na Jablonec těsně 1:2, Řisuty 3:7 a Děčín 2:4.

Stadion je ve skupině B. na čtvrtém místě se 46 body. Na postupové pozice jim chybí už 12 bodů a pokud chtějí ještě myslet na ohrožení soupeřů budou muset ve středu bodovat.

Vzájemné souboje:

5.kolo - Cheb x Písek 5:4sn.

19.kolo - Písek x Cheb 3:5.

4.kolo - Cheb x Písek 3:5 (nadstavba).

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy