Na zimní stadion Králů míří Děčín

V druhé listopadové sobotě se v královském městě představí hokejisté z dalekého Děčína. Oba týmy se už setkaly začátkem letošního roku, kdy písečtí nestačili na soupeře a prohráli rozdílem pěti branek. Bude se tento scénář opakovat i u Otavy? Úvodní buly je plánováno na 17 hod.

IHC Králové Písek

Domácí áčko se propracovalo do středu tabulky, kde se nachází na 8. pozici s 19 body.

Z několika posledních duelů mají dvě výhry, když porazili na svém ledě silné Piráty v prodloužení 4:3. V dalším souboji o týden později je čekalo před vlastním publikem mužstvo Vlků, ti nakonec odjeli se sklopenou hlavou po prohře 5:1. Po dvou výhrách po sobě jeli Jihočeši na led Kobry, kde ještě do 50. minuty vedli o jednu branku, ale díky úderu Pražanů na konci 3. třetiny nakonec padli 3:1.

HC Děčín

Hosté jsou o dvě místa níže na 10. místě s 18 body.

Výsledkově jsou na tom hokejisté tak, že poslední dobou od druhé půlky října střídají dvě prohry, jednu výhru a ve 3. posledních kolech je to přesně stejné, kdy na svém ledě prohráli 3:6 nad Vrchlabím, poté u Jordánu nestačili 6:1 na Kohouty. Ve středečním duelu dojeli na led Jablonce, který porazili 2:7.