Na zimní stadion k Otavě míří poslední Hronov

Po dvou venkovních bojích se v dalším kole představí Písek v domácím prostředí. Na led přijede Hronov. Oba týmy neprožívají zrovna skvělé období a nacházejí se v dolní části tabulky skupiny západ. Kdo uspěje a bude bodovat? Úvodní buly je naplánováno na 17 hod.

IHC Králové Písek

Jihočeši ze 14. odehraných kol mají na svém kontě jen 11 bodů a patří jim 12. příčka, v sezóně vyhráli jen třikrát a jednou v prodloužení, v ostatních případech body brali soupeři. Ve dvou posledních bojích hráli na venkovních kluzištích, nejprve nestačili na Děčín 6:4, druhá prohra v řadě přišla se silnou Příbramí 3:1.

Na tento nepříznivý vývoj vedení A-týmu zareagovalo výměnou trenéra. Novou tváří na lavičce se stal Milan Mazanec, který by měl tápající Krále dovézt k lepším výsledkům. V sobotním utkání písečtí hokejisté poprvé vyjedou pod vedením nového kouče.

Kanadskému bodování vévodí Rousek (6+8), v těsném závěsu je Volf (4+9) a Matiášek (6+5).

HC WIKOV Hronov

Hostující mužstvo ze stejného počtu odehraných utkání mají jen 6 bodů a nyní jsou poslední. Vyhráli jen ve dvou případech, ve 12 ostatních nebodovali. Jejich šňůra proher se zastavila na čísle deset, kdy od začátku října postupně nestačili na Tábor, Kralupy, Chomutov, Ústí, Příbram, Benátky, Kobru, Děčín, Cheb, Vrchlabí.

Na tyto špatné výkony vedení týmu přivedlo tři nové posily, které by měli pomoc hronovským hokejistům vylepšit dosavadní výsledky. Nejvýraznější tváří je Maris Jass,po něm do nového dresu přišel Šimon Táborský a Nikita Kirillov.

Nové tváře se zapojili do sestavy i v 15. kole, které se hrálo minulou sobotu na mosteckém ledě. Hronov konečně zabral a bodoval za plný počet, když překvapivě porazil Lvy 3:6.

Vzájemné zápasy:

1.kolo - Hronov x Písek 1:3.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy