Písecké čeká poslední venkovní zápas v této sezoně

Oba dnešní soupeři mají jisté, že se baráži vyhnou. Písek a Litoměřice od sebe dělí pouhé dva body. Souboj o druhou příčku ve skupině "O baráž" začíná v 17. hodin.
Stadion se v závěru sezony ocitnul ve velmi obdobné pozici, jako Písek. Rovněž v posledním kole bojoval o poslední postupovou příčku do play-off. Severočeši však dopadli podobně, jako tým od řeky Otavy. V posledním kole si postup do vyřazovací části vybojovala Horácká Slavia Třebíč.

V zápasech o baráž je v severočeském týmu nejúspěšnějším hráčem Ladislav Slížek - útočník, který se podílel u osmi gólů Stadionu, navíc nezaznamenal jeden vstřelený gól. Druhým v pořadí je Martin Tvrzník, který přispěl k výhrám dvěma góly a čtyřmi asistencemi. Šest kanadských bodů má na svém kontě také Petr Šinágl (1+5).

Litoměřice mají k dispozici hned trojici gólmanů. V posledním zápase severočeskou svatyni hájil Vojtěch Sklíba, kterého ve 28. minutě střídal Michal Meravý. Třetím gólmanem Litoměřic je Petr Přikryl, který však co se týče odchytaných minut je na tom nejlépe z tohoto tria. Přikryl v zápasech "O baráž" odchytal rovných 200 minut.

Sestavy z minulého kola:

HC Stadion Litoměřice: Sklíba (28. Meravý) - Holomek, Ketner, Boháč, Martinka, Hříbal, Dudáš, Evan, Smetana - Tvrzník, Šinágl, Gengel - Hašek, Belay, Novák M. - Zavřel, Hlusička, Bojer - Nenadál, Rosa, Keltner.

IHC KOMTERM Písek: Vajner - Havran, Všetečka, Pavlíček, Žovinec, Kanov - Polodna, Šperger, Kudrna - Ferebauer, Vaniš, Suja - Antončík, F. Vlček, Markulinec - Bernad.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy