Písecký tým vyzve vedoucí Nymburk

Mezi mantinely píseckého zimního stadionu zavítá Nymburk. Písek bude chtít potvrdit svou neporazitelnost na domácím kluzišti a urvat cenné body. Nymburk je na čele tabulky a Písek na něj ztrácí pouze jeden bod. Středočeši mají odehráno o jeden zápas méně. Písečtí budou spoléhat na rozjetého Josefa Urbance, který vede kanadské bodování. V těsném závěsu za ním jsou Filip Vlček a Jan Sýbek. V posledním utkání se dařilo i brankáři Luboši Kadlecovi, který naskočil jako jednička za zraněného Václava Pipka.

Nymburk zažívá za poslední roky určitě nejlepší vstup do soutěže. Je první o bod před Pískem a to má ještě zápas k dobru. Poslední duel Nymburku v Moravských Budějovicích totiž za stavu 0:0 ukončila porucha rolby a nezpůsobilost ledové plochy. Ve čtyřech předchozích duelech Nymburk uhrál doma bod s Táborem, prohrál v Havlíčkově Brodě, doma porazil 5:1 David Servis České Budějovice a pak na vlastním ledě v prodloužení přetlačil Žďár nad Sázavou.

V brance Nymburku by mohl nastoupit Jaroslav Brázdil. Hosté budou dál spoléhat na forvarda Martina Šimka. Daří se i Petru Pýchovi a Janu Stehlíkovi. V prvním vzájemném duelu na sebe Písek a Nymburk narazily hned v prvním kole, kdy nakonec domácí Nymburk zdolal hosty z jihu Čech. 5:2. Úvodní vhazování utkání desátého kola je naplánováno na 18 hodin.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy