Menu Další Zavřít Zavřít
Preview k zápasu
     18.09.2012       Pavel Šácha

Písečtí hokejisté budou ve středu vzdorovat nájezdu rozdrážděných šumperských Draků

Písek – Písecká hokejová družina stane už ve středu před další náročnou prvoligovou výzvou. Od 18 hodin si to na domácím ledě rozdá o další mistrovské body s mužstvem šumperských Draků.

Moravané si hned v úvodu nové sezony vysloužili značný respekt, přestože mají po dvou zápasech na kontě „jen“ tři body. V zahajovacím střetnutí mocně vzdorovali velkému rivalovi z Olomouce, střelecky se však neprosadili a nakonec jim zlomil vaz jediný inkasovaný gól. O prá dní později si svěřenci trenéra Radka Kučery všechno dokonale vynahradili. Při premiéře ve své „dračí sluji“ dokázali srazit do kolen ústředního favorita celé soutěže z Mladé Boleslavi, nad kterým zvítězili 3:2.
Soupiska šumperského týmu doznala na rozdíl od té písecké jen minima změn. Jednou z nich je mimo jiné i příchod brankáře Vratislava Vajnera, který trávil uplynulý prvoligový ročník právě v Písku.

Domácí tým měl necelé čtyři dny na to, aby ze sebe setřásl zklamání z porážky 1:4 na litoměřickém ledě. Ta se narodila především vinou ospale odehrané první části hry, ve které jihočeský celek dvakrát inkasoval, aniž by sám výrazněji ohrozil domácí klec. Ve zbylých dvou třetinách už ukázal jihočeský soubor úplně jinou tvář a odehrál se Stadionem rovnocennou, bojovnou partii. Bohužel pro něj se výrazné herní zlepšení v konečném účtování neprojevilo. Na další tři body tak zaútočí mužstvo od Otavy právě ve druhém domácím duelu. V jeho dresu by se mohly píseckým fandům opět představit nové tváře, konečnou podobu sestavy ale divákům znovu odhalí až jejich vlastní pohled na ledovou plochu.

×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Kobra Praha
IHC Písek