Menu Další Zavřít Zavřít
Preview k zápasu
     02.11.2010       Tomáš Němec

Písečtí hokejisté se pokusí napravit reputaci proti Kadani

Hráči od řeky Otavy neprožívají nejlepší časy. Sérii tří porážek v řadě se budou hráči trenérů Suchánka, Krupky a Míky přerušit v Kadani. Severočeši aktuálně figurují na desáté pozici, ale na devátou Olomouc nyní ztrácí tři body, takže můžeme očekávat útočný hokej. Jak zápas nakonec dopadne? Na odpověď na tuto otázku si budeme muset počkat do středy. Úvodní buly bude vhozeno v 18. hodin.

Skóre SK Kadaň po čtrnácti zápasech

Za čtrnáct zápasů si Severočeši připsali celkem osmnáct bodů. Při pohledu na tabulku zjistíme zajímavou skutečnost a to, že kadaňští hráči ani jednou neremizovali. Tedy osmnáct bodů získali za šest výher. V kolonce prohraných utkání mají číslo osm. Útok Kadaně je poměrně silný, jejich hráči a fanoušci se radovali z gólu celkem jedenačtyřicetkrát, tedy průměrně necelé tři branky na jedno utkání. Defenzíva Severočechů je dobrá. V kolonce ikasovaných branek mají číslo 36.

Změny v kádru

K příliš velkým změnám v kadaňském mužstvu nedošlo. Z blízkého Chomutova přišli: písecký odchovanec David Všetečka a Stanislav Mikšovic. Trenérem kadaňského týmu je pan Mikuláš Antonik, který na této pozici prožil velice úspěšnou loňskou sezonu. Podle nejčerstvějších informací se David Všetečka po sedmi letech vrátí do Písku.

Přípravné zápasy Písek - Kadaň

Písečtí hokejisté odehráli s Kadaní v přípravě dva zápasy. V prvním šli Severočeši v úvodu utkání rychle do vedení, Písek ovšem rychlou reakcí Polodny dokázal ještě před polovinou první části srovnat. Zlomový okamžik nastal na začátku prostřední části, kdy se hokejisté Kadaně dvakrát brankově prosadili a když domácí vsítili stejný počet gólů ještě v závěrečné fázi, bylo o vítězi prakticky rozhodnuto. Na konečných 5:2 ještě upravil Stanislav Polodna.

Zápas, ve kterém se čekalo na úvodní branku pětačtyřicet minut. Tak vypadalo druhé střetnutí mezi Pískem a Kadaní. Ve třetí části se ujala vedení Kadaň gólem Eiselta, Písek ale dvěma góly Petra Šulčíka dokázal zápas otočit a netěsnější náskok udržet až do poslední vteřiny. Píseckému fanouškovi se ve čtvrtečním utkání představila mimo jiné i nejčerstvější posila, Michal Dragoun z Ústí nad Labem.

Sestavy obou týmů z předchozích utkání:

IHC KOMTERM Písek se proti Stadionu Litoměřicím (1:2 po samostatných nájezdech)představil v této sestavě: Jágr - Procházka, Kalečík, Heš, Vráblík, Výborný, Vojta, P. Novák - Nedvěd, Plášek, Ferebauer - Suja, Dragoun, Stejskal - V. Novák, Slavík, Kudrna - Pšurný, Kopecký, Polodna.

SK Kadaň se proti Benátkám nad Jizerou (2:1) představila v této sestavě: Závorka (Jarina) - Trefný, Szakal, Hlubuček, Mazanec, Přindiš, Všetečka, Zmeškal - Fiala, Freiberg, Charousek, Klíma, Balázs, Kadlec, Mikšovic, Mužík, Ton, Bursík, Boušek, Rohan, Eiselt.

Ostatní zápasy patnáctého kola

Třebíč - Benátky nad Jizerou 17:30

Havlíčkův Brod - Jihlava 17:30

Chrudim - Tábor 18:00

Litoměřice - Olomouc 18:00

Beroun - Znojmo 18:00

Hradec Králové - Chomutov 18:00

Vrchlabí - Ústí nad Labem 18:00


×
Dnes v 19:00 | Muži
IHC Písek
HC David Servis České Budějovice