Písečtí hokejisté se vypraví do Havlíčkova Brodu k souboji s ambiciózními Rebely

Písek – Po dvou domácích utkáních nasednou prvoligoví hokejisté Písku znovu do autobusu a vydají se směrem na Havlíčkův Brod.
Středečním utkáním s tamními Rebely uzavřou třetí čtvrtinu základní části soutěže. Domácí celek se v dosavadním průběhu sezony pohybuje na hraně elitní osmičky a bude o ni muset ještě tvrdě bojovat. Že minimálně o účast v play-off stojí, to ukázaly i některé radikální kroky klubového vedení. Už dříve se z lavičky Havlíčkova Brodu poroučel trenér Karel Dvořák a nahradil ho Jiří Rech. Po překvapivě vítězném utkání na ledě vedoucí Mladé Boleslavi (2:1 v prodloužení) se činovníci z Kotliny velmi nečekaně rozloučili s nejzkušenějším hráčem týmu Marianem Moravou i očekávaným tahounem ofenzivních řad Miroslavem Třetinou.

Písečtí už se s havlíčkobrodským celkem utkali v této sezoně dvakrát a mají s ním srovnané účty. Napoprvé ho šokovali výhrou 1:0 na jeho vlastním stadionu, pod kterou se podepsal gól obránce Klementa a fantastický výkon brankáře Cikánka. Také odvetný duel u Otavy byl vyrovnaný, tentokrát se ale štěstí přiklonilo na stanu hostů, kteří si na Vysočinu odvezli vítězství 3:2.

Třetí vzájemný zápas se hraje v havlíčkobrodské Kotlině od 17.30 hodin.