Písečtí v sobotu zamíří na led Hradce

Písečtí se po dvou vyhraných zápasech výrazně přiblížili příčkám zaručující play off. Pokud chtějí nadále živit naději na tuto část sezony, je třeba bodovat. Další utkání o body, čeká naše hokejisty v sobotu, na ledě Hradeckých.

Vzájemné zápasy Hradec Králové - Písek

Naši hokejisté předvedli v prvním vzájemném utkání proti hradci sympatický výkon. Vaniš poslal hosty do vedení na konci první periody. Jihočeši drželi jednobrankové vedení až do 54. minuty. Nakonec si po porážce 2:1 po prodloužení odvážejí z Hradce Králové alespoň bod.

Druhý vzájemný duel zaslouženě vyhráli hokejisté Hradce Králové. Písecké musí nejvíce mrzet nevyužitá, dvouminutová početní výhoda 5 na 3. Východočeši o několik minut později odskočili na rozdíl dvou branek a vedení 2:0 si hosté udrželi až do konce zápasu.

Předpokládané sestavy:

Hradec Králové: J. Čech - Bendík, Čížek, Vágner, Poživil, Hendrich, Čáp, Chmelíř, Roupec - Záhorovský, Tvrdík, Rytnauer - Moskal, Koudelka, Budínský - Kadlec, L. Brož, Valášek - Berger, Macháň, Kubeš.

Písek: Sedláček - Pavlíček, Žovinec, Všetečka, Němeček, Kanov, Lukáč, Havran, Lukačovič - Antončík, Luňák, Slavík - Eberle, Melka, Nouza - Kudrna, Šperger, Polodna - Ferebauer, Nedorost, Mrkvička.