Písečtí vyrážejí k odvetě do boje s Havlíčkovým Brodem

Uprostřed pracovního týdne čeká naše hokejisty další souboj o druho-ligové body. Cílem cesty bude Havlíčkův Brod, kde žluto-modří odehrají odvetu. V prvním vzájemném utkání se oba celky střetly na konci září u Otavy. V něm byly úspěšnější Bruslaři, kteří vyhráli konečným výsledkem 4:8. Úvodní buly je naplánováno tuto středu v 18 00 hod.

IHC Králové Písek

Jihočechům se letošní vstup do nové sezóny zatím nedaří podle představ. Po deseti odehraných kolech dokázali Králové vyhrát jen třikrát a to před domácím publikem, kdy postupně porazili Příbram 7:2, Klatovy 8:4 a nováčka z Chebu 4:2. V jednom zápase získali bod, kdy s Řisuty prohráli v prodloužení 2:3. V ostatních šesti zápasech prohráli v základní hrací době. Nyní se Písek nachází na sedmém místě se ziskem 10 bodů a dvě utkání po sobě již nevyhrál. O to se budou snažit na ledě Brodu, kde by pocítili chuť vítězství.

Nejvíce bodů z útočníků má na svém kontě Sýbek (4+11), za ním je v těsném závěsu Matějka (1+12) a Bednařík (8+4) s Čížkem (6+6). Z obranných řad je nejlepší Dosek (1+5). Brankoviště hájí dvojice gólmanů a to David Novák a Richard Kříž. První jmenovaný má v průměrů pět branek na zápas. Druhý brankář má téměř sedm branek.

BK Havlíčkův Brod

Havlíčkův Brod také nezažívá nejlepší začátek nového ročníku. Jeho dosavadní působení jim vyneslo pátou příčku se ziskem 11 bodů. Z odehraných duelů dokázali vyhrát jen čtyřikrát, kdy na svém ledě porazili 4:2 Řisuty a Příbram 4:3 po prodloužení. V dalších dvou kolech přivezly výhry z ledu soupeřů a to s již zmiňovaného Písku a z Chebu 1:3. V ostatních bojích nedokázali své soupeře přehrát a padli v základní hrací době. Navíc se bude domácí celek snažit přetrhnout šňůru čtyřech proher za z sebou a přetavit další snažení ve výhru a v body.

Nejvíce se daří z obrany Klimentovi (2+3). Z útočících řad je nejnebezpečnější Mlynář (4+7) a Tecl (2+6). V brance se střídá dvojice Martin Nedvěd a Ondřej Chaloupek. Oba dva mají proti píseckým brankářům o něco lepší statistiky. První z nich má v průměru tři inkasované góly a druhý čtyři.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy