Písek čeká důležitý zápas o pozice v desítce

První zápas v novém roce bude pro písecké hokejisty důležitý. Ve středu tabulky se tvrdě bojuje o umístění v první desítce, která zaručuje účast ve vyřazovacích bojích. Ve středu 6. ledna přijede do Písku tým HC BAK Trutnov. Zápas začíná v 18 hodin.

Na první vzájemný zápas Písku a Trutnova mají lepší vzpomínky trutnovští hokejisté. I když měl Písek zápas osmého kola dobře rozehraný, naději na bodový zisk ztratil v závěru po dělovce zkušeného Jiřího Cetkovského. Trutnov vyhrál v PRO HOCKEY Aréně 4:3.

Na jih Čech k řece Otavě zamíří další nevyzpytatelný soupeř. Z 13. místa trutnovští draci ztrácejí čtyři body na desátou pozici a pochopitelně by chtěli ztrátu co nejrychleji smazat. HC BAK Trutnov v posledních kolech střídá úspěchy a porážky. Cenné výhry si připsal například nad silným Jabloncem nad Nisou (6:3) nebo rozjetým Pelhřimovem (5:2). Body poztrácel Trutnov v Kolíně (2:4) a Kláštercem nad Ohří (3:4sn).

V brance Trutnova se střídají Oto Jeschke a Josef Čáp. Druhý jmenovaný odchytal také poslední vítězný duel s Pelhřimovem. Obranu tvrdí třeba Lukáš Karlík s 15 nasbíranými body (1+14) a aktivní je také Petr Beneš (2+5). V pěti zápasech dokázal zaznamenat pět bodů (1+4) Aleš Píša. V útoku se mohou draci spolehnout na Lukáše Kastnera (5+15), produktivní je také útočník Tomáš Půlpán (9+9) nebo Petr Chytráček (8+8).

Sestava Trutnova z vítězeného zápasu s Pelhřimovem: Čáp (Jeschke) - Píša, Karlík, Vácha, Kubica, Suvorov, Beneš - A. Půlpán, Chytráček, Fedulov - Malý, Kastner, T. Půlpán - Perutek, Janoušek, Smékal - Uchin, Shamolin.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy