Písek jede bojovat do Klášterce nad Ohří

V 19. kole západní druholigové skupiny se střetnou týmy, které v posledních kolech nemají zrovna oslnivou formu. Klášterec nad Ohří měl výborný vstup do soutěže a po třech výhrách v řadě okupoval první polovinu tabulky. Pak ale přišel strmý pád a od konce září Severočeši vyhráli jen dvakrát. Staronový nováček soutěže z Písku stále drží střed tabulky, ale v posledních utkáních se trápí hlavně v koncovce.

Z posledních tří zápasů si klášterečtí hokejisté připsali tři body. O svátečním 17. listopadu prohráli v Jablonci nad Nisou 8:0, pak doma zabrali a po dvou měsících zvítězili 7:4 na Buldoky z Řisut. Poslední důležité utkání s Pelhřimovem ovšem vyznělo lépe pro Medvědy z Vysočiny (4:2).

Tým Klášterce vede od 3. listopadu Petr Mikeš, který vystřídal trenéra Radka Nerada. Ten dál pokračuje s prací v klubu u mládežnických mužstev. Branku A-týmu hájil ve zmíněných posledních třech kolech šestadvacetiletý Jan Kaššák.

Sestava Klášterce z posledního kola v Pelhřimově: Kaššák – Koblitz, Kuncl, Kozák, Žižka, Pokorný, Müller, Váňa, Andres, Vrtek, Charousek, Hrdlička, Jáchym, Lehnert, Huňady, Hammerbauer, Deveri, Nguyen, Toman.

První vzájemný zápas u Otavy skončil šťastněji pro Klášterec nad Ohří. Přesto, že Písek většinu zápasu tahal za delší konec pomyslného provazu, hosté trestali velké množství chyb v obraně Jihočechů. Po divoké přestřelce doma Písek prohrál 5:6 po nájezdech. Na konci prodloužení mohl rozhodnout ještě písecký Růžička, ale jeho povedený blafák v samostatném úniku přerušila závěrečná siréna. V nájezdech se pak písečtí hokejisté neprosadili.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy